O Nas

Właścicielem serwisu naszaksiegowa.com jest korporacja naszaksiegowa.com, Ltd., świadcząca usługi podatkowo-ksiegowe a takze w zakresie tworzenia oprogramowania oraz wyposazania biur podatkowo ksiegowych w najnowoczesniejsze systemy i narzedzia do prowadzenia biznesu on line.

Serwis naszaksiegowa.com został uruchomiony w 2013 roku. Od początku działania na jego sukcesy pracuje grono specjalistów, ludzi zaufanych i doświadczonych. W skład zespołu firmy, poza konsultantami, wchodzi kilka osób odpowiedzialnych za stronę techniczną. Są to między innymi programiści, analitycy, administratorzy i developaerzy mysli.

Ważną rolę w rozwoju serwisu odgrywają jego użytkownicy, których sugestie są niejednokrotnie realizowane w postaci nowych funkcji czy usprawnień.

Serwis naszaksiegowa.com został stworzony z myślą o małych i srednich firmach i pozwala na latwy i szybki kontakt z ksiegowymi, ktorzy za nizsza cene zaoferuja prowadzenie i kontrole Księgi Przychodów i Rozchodów, oraz dokumentacji firmy w zakresie m.in. ewidencji sprzedaży, kosztów oraz podatku dochodowego, od sprzedazy i to wszysto za pośrednictwem Internetu.

naszaksiegowa.com Team